Vítejte v našich čtyřech moderních apartmánech, kde se spojuje pohodlí s elegancí. Každý apartmán nabízí plně vybavenou kuchyňku, prostor pro stravování, relaxaci a pohodlnou postel. Užijte si komfortní koupelnu se sprchou a dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení. Vše je udržováno v maximální čistotě, což spolu s útulnou atmosférou a péčí o detaily definuje naše ubytování.

Apartmán 1 – Mlynář Šarla

Apartmán 1 o rozloze 43 m² s výhledem přímo na cyklostezku, nabízí k ubytování jednu prostornou místnost, malou chodbu, vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Podrobnosti

Cena začína na: 2,530  za noc

Zobrazit více


Apartmán 2 – Mlynář Šimek

Apartmán 2 o rozloze 43 m² nabízí k ubytování dvě oddělené místnosti, malou chodbu a vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Podrobnosti

Cena začína na: 3,120  za noc

Zobrazit více


Apartmán 3 – Mlynář Humpolecký

Apartmán 3 o rozloze 36 m² s výhledem do zahrady nabízí k ubytování jednu prostornou místnost, malou chodbu, vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletu.

Podrobnosti

Cena začína na: 2,470  za noc

Zobrazit více


Apartmán 4 – Mlynář Jelínek

Apartmán o rozloze 50 m² s krásným výhledem do zahrady nabízí k ubytování jednu prostornou místnost, malou chodbu, vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletu.

Podrobnosti

Cena začína na: 2,730  za noc

Zobrazit více